Güvenilir Online Petshop

Gimlihanim

Merhaba. Bildiğiniz güvenilir online petshoplar hangileri acaba? Ben mar ka ma ma, petlebi, pet zz s hop, pet ih ti yaç, pet im ce. Buraları tercih ediyorum. Sizce güvenilir yerler midir? Sıkıntı yaşayan oldu mu daha önce?

5 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
Şu ana dek arkadaş pet, kolay m a m a, pe t zz shop, p e t g r o s s, f r o g p e t, farmina e-shop ve h e p s i b u r a d a'da İkizler Yem Market, t r e n d y o l’da Kuzey Pazarlama ve A.ma.zon Prime orijinal ürünler satan ve herhangi bir problem yaşamadığım yerlerdi. Buralardan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz🙏 Petlebi'yi ise artık tercih edeceğimi pek sanmıyorum. Aradığım mamalar başka birçok yerde çok daha uygun olduğu için.

duman_cat_world

Ben marka.mama, evine.mama ve petlebiden alışveriş yaptım şimdiye kadar🥰 Açıkçası bir sürü siteye kart bilgimi vermek istemiyorum, belli siteleri tercih ediyorum.. bir de tren.dyol da güvenilir satıcılardan alışveriş yapıyorum, sorun yaşamadım🌝

edadnmzr

Yazdıklarınızın hepsi güvenilir siteler. Evi ne ma ma da güzeldir bu arada.

Palyaco

Petlebi evine.mama pet.burada kolay.mama marka.mama bunlar en guvendiklerim

Gimlihanim

Açıkçası tren d y ol ve hep si bu ra da ya pek güvenemiyorum. Oralardan hiç almıyorum. Ancak şu ara çok fazla sahte mama sorusu gördüğüm için tedirgin oldum. Cevaplarınız görünce rahatladım. Hepinize tek tek teşekkür ederim 🙏🏻😊