Lütfen Yarım Edin

Kedim 1 yaşında bebekliginden beri ağlayan bir kediydi hiç susmazdı kardeşim hep ilgilenirdi sussun diye sonra bir kaç kez sokağa salmış ağlamasın diye neyse bugün kisirlasti bundan sonra sokağa salamaz fakat bu kedinin ağlamasını nasıl durduracağız ne isterse sürekli ağlıyor sürekli kim görse at bu kediyi diyor ama evlat atılmaz lütfen yardımcı olur musunuz

2 CEVAP

Palyaco

Herseyi ağlayarak istemesi alistirmissiniz ağladığı zaman hiçbir şey vermeyin normal durduğunda verin nasıl alisirsa öyle gider

D-O

Kediniz istedigini aglayarak yaptirmanin yolunu bulmus :D
Ben de palyaco kullanicisina katiliyorum, bir sure agladiginda ilgi gostermeyin, sessiz kaldiginda odullendirin.

Bir de mesela belli saatlerde mama istiyorsa o hic miyavlamadan mamayi verin aglamaya firsati olmasin.