Kedisini Kısırlaştıranlar Bakabilir Mi Lütfen

beyzs

erkek kedim kızgınlıkta acilen kısırlaştırmamız gerekiyor bana ankara da kısırlaştırma işleminden memnun kaldığınız bir veteriner önerebilir misiniz 500 600 tl civarı çok uçuk fiyat olmayan

3 CEVAP

Warriorsans

Ankara’da oturmuyorum bir bilgim yok ama üste çıksın diye yazıyorum. Bu arada filtre kısmından da aratıp bakabilirsiniz daha önce de soranlar olmuştu. Şimdiden geçmiş olsun

Lavinia17

merhaba
petlevel 500 lira gibi bir fiyat vermişti bize.
ben kedimi kısırlaştırmadım kısırlaştıramıyorum da hasta olduğu için ama ahmet beyi tanıyorum eskiden bize çok yardımı olmuştu.
arayıp bilgi alabilirsiniz aklınızdaki tüm soruları cevaplar

beyzs

pet level benim kedimin ölümüne sebep oldu onu önermenizi beklemiyordum berbat bir klinik neler yaşadığımı anlatsam roman olur kimseye de asla önermiyorum