Biofeline Vb Destekler

Kedim 3 4 aydır baya bağırıyor zaten daha önce bununla ilgili bir soru yazmıştım uzun uzun mama değişimine rağmen hala bağırıyor biofeline urinary tablet gördüm sizce sağlıklı mı iyi gelir mi

8 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
Ürünün kutusunda sadece bir takviye olduğu, tedavi amaçlı olmadığı yazıyor. Tedavi için veterinere gitmek gerekir. Çok geçmiş olsun, inşallah düzelir 🙏

simbakedi

biz kullanıyoruz ama önlem amaçlı, tedavi amaçlı mıdır bilmiyorum. bence sizin veterinere gitmeniz gerek. parası için konuşursunuz taksitli ödenmesini kabul eden çok oluyor. böyle şeyler takviyedir dediğiniz gibi, tedavi değil

Lavinia17

ben kedime her gün yarım tablet veriyorum hekimimize danışarak kullanmaya başladık @simbakedi nin dediği gibi bu tarz ürünler tedavi amaçlı değil maalesef.
idrar testi yaptırdınız mı?

Kan ve idrar testi yapıldı her şey normal hatta aşırı normal çıktı zaten eskisi gibi kötü de değil brit premimum sterilised kullanıyorum kumunda her şey yerinde bir sorun yok bağırması var sadece

Lavinia17

kısır mı?

Evet 1.5 yaşında dişi brit care aldım geçti sıkıntısı brit premimum ile bağırmaya başladı ama diğer belirtiler yok e mamalar da pahalı oldu daha yenisini de alamam ki testler de uçtu 500 lira çarem bu kaldı

Teşekkür ederim :/

Warriorsans

Ben kullanıyorum ama önlem amaçlı kullanıyorum. Kediniz bağırıyorsa bir sıkıntı vardır demektir. Hayvancağıza yazık lütfen bir veterinere götürün durumu anlatın.