Siz Hangi Kısır Kedi Mamasını Kullanıyorsunuz?

pikaa

acana hills ve advance arasında kaldım siz hangi mamayı kullanıyorsunuz?

19 CEVAP

Minigimmm

Şuan virbac kullanıyorum çok memnunum veteriner serisi bir mama gayet kaliteli fiyat olarakta diğer markalara göre uygun. Kafamda oturan döngü ise virbac, mera ve proplan oldu. Kendini kanıtlamış, yeni değil senelerdir bu işin içinde olan, içeriği oturmuş genel anlamda memnuniyet duyulan markalardan yanayım.

Ama buradaki iyi yorumlardan sonra sanabelle veya acanayı da denemeyi düşünüyorum 🙏

simbakedi

acana pacifica kullandım çok memnundum. şu an artan fiyatlardan dolayı ve kedimin damak zevkinden dolayı proplan geçtik, acanadan çok daha memnundum. acana-sanabelle-bozita-proplan-hills-advance şeklinde sıralamam olurdu. 3ü çok ayrı çünkü

Renklipati

Acana kullanıyorum tabiki şuan kısır mamada sorun var bulunmuyor, tüm yaşam evreleri olana yöneldim virbac en son 1 ay önce sordum..12 kg 845...1,5 kg 165 idi

duman_cat_world

Kedim kısır Acana kısır kedi mamasından sonra şu an yetişkin mamasını kullanıyorum, bir sorun yaşamadık🌼🙏

Zamlar nedeniyle Sanabelle’ye geçeceğim sanırım. Alabalıklı yetiskin mamasına.

furkansan

Üçü çok ayrı segment mama yalnız.İmkanınız varsa acana kullanın.

Catcik

Proplan hindili yiyor şu an. Daha önce exclusion tavuklu ondan önce de proplan somonlu yiyordu.

Biz rotasyon yapıyoruz 🙏 Hill's, nd ve proplan arasındaydı rotasyonumuz. Hillsi veteriner hekimimiz önerdi. Nd çok kaliteli bir mama diye ben ekledim. Proplan somonluda da taze et var diye ve uzun vadeli klinik bulguları iyi diye ekledim 🙏

Midnightoil

Proplan, 3 çeşidini de yiyor, memnunuz.

pikaa

virbac mama fiyati nedir internette bulamadım sadece vetlerde satılıyor galiba

Paticikli

Şu an Exclusion kısır tuna kullanıyorum, segment olarak N&D'yle eşdeğer, hiçbir sindirim problemi ile de karşılaşmadık. Memnunuz.

Warriorsans

Şuan royal canin sensible kullanıyorum ishal durumundan kaynaklı ama normalde acana kullanıyordum. Tabii şu zamlardan sonra tekrar acana almam evde en son 1.5 kg kadar acana kalmıştı şimdi sabah acana akşam royal canin şeklinde gitmek istiyorum çünkü royal canin her ne kadar ishale iyi gelse de tüy sağlığını mahvetti.

Aliye87

Merhabalar,
Orijen ve N&D Quinoa ve kısır serisi ve arasında rotasyona karar verdim. İki markada da bir sorun yaşamadık. İmkanınız elveriyorsa Acana en iyisidir. 🙏

Minigimmm

Virbac mamanın 1.5 kg'ını 149 tl ye 3 kg'ı ise 249 a almıştım 3 4 ay öyle bu fiyatlardaydı. Kendi internet sayfalarından somonlusunun çıktığını gördüm 2 gün önce bir kliniğe sordum var mı ellerinde diye 1.5 kg'ı 169 dedi. 20 lira gibi bir zam gelmis sanırsam. Ve evet sadece veteriner kliniklerinden temin edebilirsiniz. Arayip çevrenizdeki kliniklere sorabilirsiniz bazıları ellerinde yoksa da sipariş edip getirtiyor.

Jarvis12

Nd pumpkin serisi kuzu etli kısır mamasını kullanıyoruz. Kedim çok severek yiyor. Ama fiyat artışından çok şikayetçiyiz. Şu an baya stoğumuz var ama bu aralar drnk getirebilirsem nd düşük tahıllı kısır balıklı mamaya geçebiliriz, fiyatı birsz daha uygun. Ama tahılsızdan düşük tahıllıya geçince kedim kilo alır mı ya da ne gibi bir etkisi olur, bilemediğim için tereddütlüyüm