Kedimin Öksürmesi

TinaTina

Evde 4 aylık bir kedimiz var. Son 3 gündür öksürme gibi şeyler yapıyor. Geçen gece öksürme seslerine uyandım. Ağzından bir şey atmaya çalışıyormuş gibi yapıyor. Az önce de öksürdü sanki boğazından bir şey çıkarmak istiyor. İştahı yerinde yeteri kadar da su içiyor. Ve çok hareketli. Neden öksürüyor bilgisi olan var mı? Ona çok düşkünüz endişleniyoruz.

2 CEVAP

putmeinatrance

Öksürmesinin başka sebepleri de olabilir üşütmüştür grip olmuştur bronşit olmuştur astımı olabilir tüy yumağı olabilir mide sorunu olabilir emin olamayız veteriner hekiminiz görse daha iyi olur yanında tozlu şeyler tutmayın çiçekli bitkiler, ağır parfüm, sigara içilmesi filan bunlar hep üst solunum yolu sağlığını etkiler

edadnmzr

Malt kullanıyor musunuz? Tüy çıkarmaya çalışıyor olabilir. Malt kullanıyorsanız da kullandığınız marka etki etmemiş olabilir. Ben gimcat kullanırken kedim anlattığınız gibi öksürme gibi bir şey yapıyordu tam öksürme de değil bir şey çıkarır gibi. Şimdi vets plus'a geçtik bir daha öyle öksürmedi. Dışkısında da tüyleri görüyorum bayağı başarılı bir malt