Aparrmanda Yaşayan Diski Yalan Kedi

reinefee17

Yaşadığım apartmanda bir anne ve kızı kapılarının önüne kedi için mama ve fakat bu koyuyor fakat bu insanlar senelerce kedileri sokakta beslediler sonra apartmanın önüne mama koymaya başladılar hiç kimse rahatsız olmadı ama en son evlerinin önüne bıraktılar ve bu insanalr çok sorumsuz kedi yemek yedikten sonra dışarı çıkmak istiyor miyavlıyor ama bu insanlar onunla ilgilenmiyor kedi tam dört kez apartmanın içine tuvaletini yaptı kapıyı açık bulduğu her an içeri giriyor bir kez bizim kapının önüne tuvaletini yaptı şikayet etmek istemedim ama diğer insanlar rahatsız oldu kediye kedi evi yaptılar iki gün sonra kaldırdılar son bir aydır kediyi besleniyorlar dün tekrar beslemeye başlamışlar yanlış anlaşılmasın sorun kedi beslemeleri değil sorun kedinin apartmanın içine tuvaletini yapıyor olması az önce bizim paspasa tuvaletini yapmış apartmanın içinde belirli noktalara tuvaletini yapmış annem daha önce kıza söyledi şaşırdılar ama herhangi bir şey olması kedinin tuvaletini tanımlamıyorlar öylece ortada kalıyor evde kedim var kediye yaklaşmıyoruz ama kapının önüne işemiş bizim sağlığımız için kedimin sağlığı için endişeliyim kedinin manasının önüne geçmek istemiyorum aç kalsın istemiyorum malum havalar soğuk ama ben gidip güzelce tatlı diller uyarmazsam apartmanda yaşayan diğer insanlar şikayet edebilir

3 CEVAP

reinefee17

WhatsApp grubu yok ama rahatsız olan insanlar arka tarafta ki bahçeye evi koyabilir orada besleyebilir kedi de mağdur olmaz biz de mağdur olmayız az sonra konuşmaya gideceğiz umarım işler tatlıya bağlanır.

teddybal

Sağlam bi kulübe konulsun apt. bahçesine(*********da ahşap kulübe 60 TL idi en son, büyük değil ama idare eder) kedileri de bina içine almasınlar madem çıkamıyorlar geri, maması suyu da kulübenin önünde olursa kedi girmek istemez içeri, ayrıca kediler tuvaletlerini dışarda toprağa gömerek yaparlar mahsur kalınca yapmak zorunda kalmıştır tuvaletini ortalığa, apt. whatsapp grubu kesin vardır yoksa da açıp ekleyin herkesi oraya yazın durumu herkes şikayetini belirtir zaten.

teddybal

M arkamama