Çiş Sorunu

Alpaguthan

Merhaba arkadaşlar. Zeytin eve ilk grldiğinde direkt halıyı değistirmiştim. Eski bir halı kullandim. Tabi acemilik olunca gazete taktiğini falan beceremedim. Haliyı bildiğiniz tuvalet gibi kullandi. Dün haliyi kaldirip kenara bi' paspas attim. O da ne? Gitti direkt paspasa işedi. Anlayacağiniz benimki halılı mekanlari wc zannediyor

9 CEVAP

eleta

Puppy trainer diye bir damla var size onu onereceklerdir kesinlikle bir ise yaramiyor kullanmayin

Cotontzu_Siri

O kadar çok yazdım ki bunu

eleta

Biryeri bellerse orayi yapar baska yere yapmaz

araphasan

zeytin köpek sanırım dimi :) ona bir oda belirleyin ve geri kalan tüm odaları yasaklayın. halıya işediğinde, işerken yakalarsanız hemen oracakta kızın. eger yakalayamazsanız burnunu işediği yere yaklastırın ve hayır deyin. Odasını gazete ile donatıp 2-3 günde bir gazete eksiltin. tek bi gazete kaldıgında ciş pedine gecersiniz.

araphasan

Sonra dısarı cıkardıgınızda işediği anda ödül mama verin (bazen mama vermeyip sadece sevin) yavas yavas alısır . mama saatlerini de düzenlerseniz hem metabolik olarak çiş saatleri kesinleşir. hemde siz rahat edersiniz. ama bu süreç 1-2 gün degil 1-2 ay sürer. eger 4 aydan küçükse tutamaması normal kasları gelişmemiştir.

gozdecoskn

köpeğiniz çok küçük çişini muhtemelen tutamayacaktır. oldugu yere yapar :/

Lunasibirya

Köpekler için petler var ondan alabilirsin

Lunasibirya

Ped

Alpaguthan

Sorum şu evin diğer odalarindaki halilari da wc gibi kullanir mi? Yoksa hep odasindaki paspasa mi yapar?