******** Güvenilir Mi

Rararar

********tr den felicia konserve almak istiyorum.6tlye düşmüş çoklu almak mantıklı.Alışveriş yapan sıkıntı yaşayan var mı?

9 CEVAP

Warriorsans

Ben alışveriş yapacaktım o siteden ama güvenemeyip almamıştım. Nette kötü yorumları çok ama belki de güvenilirdir çoğu firmada kötü yorum oluyor

Aliye87

Merhabalar,
ben buradan 2 kez alışveriş yaptım. Gim Cat ve Brit Care ödül şekerlerimizi burdan çok uyguna temin ettim ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ürünler orijinal. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Aliye87

Özel olarak Felicia'ların SKT'lerini bilmiyorum ne yazık ki. Gim Cat ve Brit Care dışında başka bir markanın ürününü almadım burdan. Bu ürünlerin SKT'leri de ileri tarihliydi.

Müşteri hizmetlerini arayıp Felicia'ların SKT'sini sorabilirsiniz. Bilgisini verirler mutlaka.

Lavinia17

Ben skt için kendilerine ulaşmak istedim ulaşamadim o yüzden alişveriş yapmadim

Aliye87

İletişim sekmesinde numaraları yazıyor. Burdan ulaşılabilir: 0 850 305 57 48

Rararar

******** tr

Rararar

Pet.gross.tr işaretli yerler

Rararar

İşaretli yer p.e.t.gross.tr

Rararar

Sktleri nasıldı peki 6tl olunca sktlerinin yakın olmasından tedirginim