Doogy Açık Mama

Alpaguthan

petshoptan denemek için doggy marka kuru mama aldim. Ilk başta hiç umursamadi. Ama sonradan yedi. Ama ne yaptiysan ne ettiysem yemek saatlerini ayarlayamiyorum. Ögünleri az mı veriyorum acaba. Dünü 1 su bardağı mama ile geçirdik. 4 öğünde 1 su bardağı mama az mı? Bana az geliyor ama yemiyor. Sadece mama değil ev yemeğide öyle. Az yiyor ama çok dışkılıyor. Gece beni uyandirip disari cikmak istiyor. Disariya cikiyoruz once cisini yapiyor sonra kakasini yapiyor. 2-3 dakika sonra kakasini bi daha yapiyor. Az yedigi halde nerden geliyor bu kadar kaka

3 CEVAP

Alpaguthan

birde diskilarken gaz cikarma sesiyle birlikte catur cutur diye ses geliyor.:)) Çok soru sordum ama burasi bubun için var. Herkese şimdiden tesekkurler.

KedimVar

Mama kalitesiz olunca çok tuvalet yapıyorlar genelde. Ki maması çok kötü. Kaliteli bir mama alın bence.

Cotontzu_Siri

İğrenç bir mama. Bir de açık almayın.