Estetik Dikişte Boyunluk Takılıyor Mu?

syuhel

Kedim bugün kısırlaştırılacak suban veterinerde. Annem boyunluk ile nasıl duracak hiç sevmiyor oyle şeyleri falan dedi. Veteriner boyunluk takılmayacak çünkü dikişi estetik. Bir sorun olmaz falan dedi. Ben boyunluk her zaman takılıyor sanıyordum. Estetik dikişde de takılmıyor mu boyunluk

2 CEVAP

Renklipati

Hayır bizede takılmadı dişi kedim estetik oldu hiç dikiş yoktu yapıştırma gibi dümdüz, yalasada sorun olmadı..şimdide çok geçmiş olsun yavrunuza

edadnmzr

Evet biz de takmadık