Yavru Kedi Çişini Kapalı Wc .Den İçeri Taşıyor

Banum2021

Merhaba. 3.5 aylık yavru kedim var. 1 ay önce sahiplendim. Herşeye,bize,ortama çok çabuk alıştı. Fakat son 1 haftadır kapalı tuvaletinden çişini topaklanmış şekliyle evin içine odalara taşımaya başladı. Bu konuda ne yapabilirim?

3 CEVAP

dilanbulent

Patilerine mi yapıştırıyor kumu? Genellikle patilerine yapıştığı için evin içerisine dağılır kumlar. Benim başıma da geldi kedim yavruyken. Birçok sebebi var. Eğer az kum koyarsanız topaklanma olmaz ve kum çamur gibi olur, kediniz tuvalete girdiğinde de maalesef o çamurlaşmış kuma bastığı için patisine yapışır. Kumun en az 6-7 cm koyulması gerekir o yüzden.

Banum2021

Yok patilere yapışmak değil de topaklanmış yuvarlak hali ile alıp odalara taşıyor top şekline gelmiş sekilde

Banum2021

Yok patilere yapışmak değil de topaklanmış yuvarlak hali ile alıp odalara taşıyor top şekline gelmiş sekilde