Kedi Üriner Sistemi

BayTarcin

Kısır kedime üriner sistemi için biofeline urinary+d mi gimcat urinary paste mi almalıyım? İkisinden birini kullanan varsa memnun musunuz gerçekten etkisini gördünüz mü?

9 CEVAP

Lils

Tablet yedirmesi zor olur diye paste alırdım ben ama gimcat üriner macunu kediler severek yemiyor diye biliyorum

Aliye87

Merhabalar,
Önlem amaçlı Biofeline aldım, ancak henüz kullanmadım. Biofeline'leri ödül şekeri gibi de verebiliyorsunuz, yutturmanıza gerek yok. Aynı markanın Immune+C'sini şu an krdime ödül şekeri gibi veriyorum. Sorun olmuyor. Eğer macunu daha rahat tüketeceğini düşünüyorsanız Gim Cat'inkini değerlendirebilirsiniz.

Aliye87

Evet Biofeline gayet güzel. Yorumları olumlu. Bio Petactive Bio-Urinamin tablet de var bir diğer seçenek olarak. Tablet olarak vermek istiyorsanız bu iki markadan birini düşünebilirsiniz.

Palyaco

Biofeline vest plus aynı firma üretiyor neden daha fazlada alasinizki vest plus alın tablet ikisinide apex uretiyor

Palyaco

Vest plus biofeline içerikleri aynı vest plus ta yüzde 20 indirim var

BayTarcin

Gimcatin neredeyse her ürününü kullanıyorum gimcatin pek etkisini görmedim o yüzden üriner sistemi için biofeline daha mantıklı geliyor bir de gimcat vitamin kullandığım için ekstra biofeline vitamin de kullanmam belki ağır gelebilir o yüzden onu maalesef istesem de kullanamıyorum

duman_cat_world

Gimcat’inki kediler sevmiyor genelde. Hem tableti ödül maması gibi yutturabiliyorsunuz, boyutları ideal. Biofeline tablet diyore🌝

Warriorsans

Ben biofeline kullanıyorum yani etkili mi bilmiyorum ama şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadık. Sokak hayvanlarına da veriyorum ama tableti yemiyorlar her şeyi yiyen şans bile yemiyor. Bende zaten haftada 2 falan verdiğim için yaş mamaya karıştırarak veriyorum şansa

Gimlihanim

Tablet yutturmakta zorlanmıyorsanız biofeline daha uygun fiyatlı bir seçenek. Gimcat i sevmediklerini ben de duymuştum. Belki sevmeyebilir. Biofeline alırdım sanırım ben olsam.