Kedimin Dişi Mi Kırılmış?

Aysenuraslan2

İyi akşamlar arkadaşlar. 3.5 aylık kedimin dişinin olmadığını fark ettim az önce. Kediler diş döker biliyorum ama hangi dişlerinin döküldüğü hakkında pek fikrim yok. Kedimin dişi düşmüş mü yoksa kırılmış mı ?

3 CEVAP

edadnmzr

Öndekilerden ilk üst dişini diyorsunuz sanırım. Dişi düşmüş, zaten diş değiştirme dönemine girmiş yavaş yavaş :)

Aysenuraslan2

Evet ön dişinin olduğu kısımda diş yok kızarıklık var. Teşekkür ediyorum cevap için ❤️

cerenruya

Evet dişi düşmüş bebişin daha büyüğü gelecektir size Allah yardim etsin bebise de gecmis olsun :D