Kedimin Memesinde Siyahlıklar Var

Asabitiviti

Kedimin memesinde böyle siyahlıklar gördüm. Daha önce yoktu şuan sadece birisinde var en üst sağ memede daha önce başına gelen veya neden olduğunu bilen var mı

3 CEVAP

Asabitiviti

Veterinerime sordum içdış parazit iğnesi yapmamız lazım dedi normalde hap ve damla kullanıyorduk ama yetmiyormuş herhalde parazitlerle alakalı

Aliye87

Merhabalar,
Nette arattığımda değişik sebeplerinin olabileceği yazıyor. Bir şey söylemek zor gibi. Bir veterinere tetkik ettirirseniz daha isabetli olur. Çok çok geçmiş olsun 🙏

Seymaaacaan

Sildiğinizde geçiyorsa sorun olacağını sanmıyorum. O bölge pek hava alamadığı için kir birikmiş olabilir🤷🏻‍♀️