Hangi Cins?

elaaaa

Ben bir köpek almak istiyorum. Maltese mi, toy poodle mi, yoksa havanese mi?

24 CEVAP

elaaaa

Lütfen cevap verin kafam çok karışık sonuçta ben bu hayvanla 10-15 yıl geçireceğim. Benim için en uygunu olsun istiyorum. Nereden almalıyım sizce? Petshop tan alırsam hasta olur diye korkuyorum nereyi önerirsiniz. Sahiplendirme demeyin lütfen yavru olarak bulamadım. Neden yavru derseniz de kedilerime daha çabuk alışabilsin diye.

SelinTuksal

ilk defa köpek bakıyorsanız zaten yavru almayın. çok zorlanırsınız. 1 yaşında bi köpek SAHİPLENİN

elaaaa

Ailemde daha önce köpek bakmış kişiler var. Zaten Nasıl bakılacağını biliyorum ama hangi cins karar veremedim.

SelinTuksal

havaneze

Lunasibirya

Yani sen 5 kiloya köpek bulamazsın:)

elaaaa

Neden?

KedimVar

Evet chow chow luk var dili de mormuş zaten fakat safkan değil bence. Chow chow ve belgian malinois mix i gibi geldi bana.

KedimVar

Pardon Nasıl oldu da sizin sorunuza yazdım bunu anlamadım. Başka soruya yazacaktım. :))

Cotontzu_Siri

Havanese istediğiniz kiloda. Tarama, tıraş vs. tüy bakımı oluyor.