2.5 Aylık British Kedim Göz Akıntısı

Vlkann

Yavrumun iştahı su ıcmesı hareketleri sahane fakat son bır kac gundur goz akıntısı burun akıntısı ve hapsurma basladı sızce nedir veterınere daha fırsat olmadı mesailerden. Alerji olabılır mı hic birseyı yoktu bir anda basladı

5 CEVAP

Palyaco

Cins kedilerde üşütme oluyor yavruluk döneminde olmuştu geçen yıl 2 sefer başıma geldi bağışıklık güçlendirici vermişlerdi göz akıntısı için dr animal health hem göz hem kulak hem deri için zararsızdır pamuk yardımıyla silin

edmrcglu

üşütme gibi duruyor cins kedilerin bağışıklığı düşünce başka hastalıklar da daha çabuk ortaya çıkar bence de en kısa sürede bir hekime gösterin bağışıklığını güçlendirirler geçmiş olsun miniğe uzun ömürler

Zesinnn

Bu yaşta halı koltuk yatak altı yerlere girebildikleri için toz yada akar benzeri şeyler gözüne girmiş olabilir temiz pamuk ve su yardımıyla temizleyin birde veterinerler yılbaşından sonra büyük bir zam gelecek şimdiden yapılması gereken aşıları olursa daha iyi olur

myluvchanel

Göz akıntısı normaldir ama burun akıntısı vs hastalık olabilir bir veterinere götürün çok ciddi bir şey değildir büyük ihtimalle

simbakedi

alerji diyip gecmemek lazim daha cok kucuk. en yakin zamanda veterinere gitmenizi oneririm. gozleri icin cayla silebilirsiniz insandaki gibi ama burun akintisi bana hastalik gibi geldi. antibiyotikle gecer diye dusunuyorum hemen