Econature Yavru Kedi Maması

Anket

EcoNature
(2 oy)
Whiskas
(0 oy)
Diğer
(4 oy)
Jungle
(1 oy)
Toplam (7 oy)

Merhabalar, öncelikle bir sorum var. Arkadaşım bir kedi aldi, kendisi 3-4 aylık bir > Norvec Orman Kedisi, dişi. Yeni sahiplenildi, suanlik ona proline almıştı, pek iştahlı yememiş whiskas almış. Şuan

whiskas

ile idare ediyor.

Gimcat

kedi malti aldı. Ancak asil sorusu şu, durumlari Royal Canin alacak kadar iyi değil . Fiyati uygun ve iyi bir mama ararken **EcoNature **yavru kedi mamasını bulmuş. Ne dersiniz önerir misiniz? Önermiyorsanız başka bir mama önerisinde bulunur musunuz?

5 CEVAP

simbakedi

butce yoksa bile bu mamalar tercih edilmemeli asla. su an fiyattan kisiyor olabilirler ancak ilerde veteriner masrafina bile yetisemezler, ozellikle bu tur mamalar kullanirlarsa veteriner yollari cok uzun surmez. butce yoksa belki mystic, bonacibo, golosi, prochoice tercih edilebilir. buyuk paket (10-12kg) alirlarsa kilo basina royal canine gore daha uyguna gelen ve cok daha saglikli mamalar da var exclusion, sanabelle, bozita gibi.

Lils

Mystic
Bonacibo
Micho
Öneririm. Durumları iyi değilde gimcat malta para vermek yerine vets plus alsın. Gimcat ile fark yok sayılır

duman_cat_world

Gimcat malta para vermek yerine daha kaliteli mama alsın. Whiskas sokak kedisine bile verilmez yahu. Proline, econature... Ben başlığa sokak kedisi için mama önerisi sanarak girdim🙊

teddybal

Bütçe sıkıntılı ise Brit Premium, Golosi, Mystic, Prochoice olabilir. Ama bütçe varsa mama konusunu iyice araştırmasını tavsiye ederim kedi yeni sahiplenildiği için bilmiyor olabilirler konuyu.

Warriorsans

Söylediğiniz mama markaları çok kötü. Bunlar yerine mystic, prochoice, bonachibo, Micho, mycat, obivan selection gibi markalara bakıp bütçesine uyanı alabilir. Malt olarak gimcat evet kaliteli ama bütçesi yoksa gereksiz pahalı. Vetsplus, zoovital gibi markalara bakabilir Maltta.