Hangi Mamayi Kullanmaliyim?

elifzgebier

1.5 yasindaki kisir kedim icin nd tavuk ve narli kisirlastirilmis mamasini kullaniyoduk ama cok yiyo hemen bitiyo ve fiyatlari da cok artti mama yetistiremiyorum uygun fiyatli orta duzeyde icerigi duzgun mama oneriniz varsa yanitlayin lutfen :(

4 CEVAP

duman_cat_world

Sanabelle🌝 Ben de Acana’dan Sanabelle’ye geçmek istiyorum🙏

Sedabekir

Exclusion,Sanabelle öneririm ben Exclusion kullanıyorum çok memnunum su an sığır etlisinden

elifzgebier

tesekkur ederim

Sevvalduman

Proplan nd ye göre fiyatı biraz daha orta segmentli onada bakabilirsiniz