Köpeğimin Cinsi Ne ?

Hayris

Hediye geldi ve denildiğine göre çin aslanı ama internetten araştırdığım kadarıyla pek çin aslanına benzemiyor .

22 CEVAP

Hayris

Advance puppy mini kullanıyoruz şimdilik veteriner bunu önerdi

Hayris

Her yanından geçenin peşine takılması konusunda bolca yardım ihtiyacım var ama :D

Hayris

Teşekkür ederim

Hayris

Dilinin büyük çoğunluğu mor ucunda biraz pembelik var

Lunasibirya

Acana ya geçmeni öneririm pahalı olsada köpeğin için en sağlıklı mama

KedimVar

Evet chow chow luk var dili de mormuş zaten fakat safkan değil bence. Chow chow ve belgian malinois mix i gibi geldi bana.

Lesi123lesi

Hediyemi geldi :/ bence chow chow değil Alman kurdu Ve golden gibi ya da chow ile Alman kurdu melezi