Köpeğimin Cinsi Ne ?

Hayris

Hediye geldi ve denildiğine göre çin aslanı ama internetten araştırdığım kadarıyla pek çin aslanına benzemiyor .

22 CEVAP

Lunasibirya

Daha çok küçük belli olmuyor ama Çin aslanı değil ondan eminim

Ela04

Çin aslanı kırması

SelinTuksal

bir saniye, hediye geldi derken?!

SelinTuksal

mama vs. konusunda yardıma ihtiyacınız var mı peki

SelinTuksal

daha doğrusu hangi mamayı kullanıyorsunuz?

SelinTuksal

veterinerler sattıkları mamaları öneriyorlar. acana, aplaws öneriyorum. çünkü onun içeriği çok iyi değil.

SelinTuksal

köpeğiniz oyun istiyor, sosyalleşmeye çalışıyor, arkadaş arıyor. bir köpek arkadaşı olursa, onun için güzel olabilir :)

Hayris

Ben bolca oynuyorum onunla ama en kısa zamanda tasma almam şart yoksa alıyor başını gidiyor kaybolacak :)

elaaaa

Çok ama çok tatlıymış :))

elaaaa

Dili ne renk? Çin aslanlarının dili mavi-mor olur.

SelinTuksal

hepsinin değil ela hanım, bazılarının pembeye daha yakın oluyor

elaaaa

Benim gördüklerimin hepsi mordu :)) belki bir ihtimal öyledir dedim.

Cotontzu_Siri

chow shepherd

Hayris

Teşekkür ederim

Hayris

Eniştemin arkadaşının köpeği yavrulamış oda bir tanesini enişteme vermiş oda bana