Kedinin Sevmediği Birine Sürtünmesi???

sconnie

öncelikle merhaba garip bir konu ama çok kafama takıldı şöyle ki bir süredir bir yakınımız sıklıkla bizim eve gelip kalıyor haftada 1-2 kere falan kedim o kişiden ciddi anlamda rahatsız oluyor durduk yere pati atmışlığı bile var ama bugün gidip o kişiye sürtünüyor birkaç kez yaptı ilk bir noluyor be gibi oldum sonra dikkat ettim özellikle belli bir yere sürtünüyor acaba dikkatini çeken bir koku almış olabilir mi? mesela balık yedikten sonra da sofra bezine sürtünüyordu ya da halıya kahve dökülmüştü silmiştik ama gidip gelip o kısma sürtünüyordu LÜTFEN DİKKATİNİ ÇEKEN BİR KOKU ALMIŞTIR DİYİN KENDİMİ YEDİM BİTİRDİM İKİ SAATTİR NİYE BU ADAMA SÜRTÜNÜYOR DİYE :( sürtündüğü o kişi de ona asla iyi davranan onu seven biri değil hayvan sevgisi canlı sevgisi hak getire

5 CEVAP

sconnie

o kişiden alabileceği tek hayvan kokusu inek koyun falan olabilir alışmaya başlamış olmasın lütfen ya nefret ediyorum o kişiden kiii o kişi de onu sevmiyor yani kendi ağzıyla kedileri sevmem dedi VE KISKANDIM NEFRET ETTİĞİM BİRİNE SÜRTÜNMESİN

simbakedi

başka kedinin kokusunu aldıysa kendi kokusunu geçirmek için de sürtünmüş olabilir, hoşuna gittiği bir koku varsa o yüzden de yapmış olabilir ya da bir çıkarı vardır :D benim kedim de babamdan hoşlanmaz ama yemek yemek istediğinde benden önce ona gider çünkü ben ona vermem mama biliyor. alışmaya başlamış da olabilir belki

Gmz91910

😂😂😂😂😂😂benim sevmediğimi kedimde sevmesin😀bende öyleyim cidden😅😂

simbakedi

başka kedinin kokusunu aldıysa kendi kokusunu geçirmek için de sürtünmüş olabilir, hoşuna gittiği bir koku varsa o yüzden de yapmış olabilir ya da bir çıkarı vardır :D benim kedim de babamdan hoşlanmaz ama yemek yemek istediğinde benden önce ona gider çünkü ben ona vermem mama biliyor. alışmaya başlamış da olabilir belki

sconnie

eveett bir de onu gram sevmeyen içinde canlı sevgisi olmayan birine yaklaşınca deliriyorum