Kedim Hiçbir Şey Yemiyor.

Caglagng

Merhaba, kedim çok iştahsız bir kedi yaş mama, kuru mama,tavuk,balık, et hiçbir şey yemiyor bu iştahsızlığıyla alakalı götürmediğinim yer kalmadı bir sorun bulamıyorlar dolayısıyla bir tedavide uygulanamıyor tek yaptıkları vitamin ve takviye besin vermek maalesef bunlarda hiç işe yaramıyor, en son kısırlaştıktan sonra iştahının açılacağı söylenmişti fakat yine bir değişim yok iki gündür zorla besliyorum çok zor durumdayım böyle bir durumla karşılaşan var mı ne yapabilirim psikolojim bozuldu artık.

6 CEVAP

edadnmzr

Benim kuzenimin kedisi de böyle. Sevdiği mamayı bulmanız gerekiyor. Onun kedisi de (sağlıksız bir mama ama) bonaciboyu beğendi 😕

Caglagng

Denemediğim mama kalmadı hem yaş hem kuru olarak ev petshop gibi istemiyor 😔

edadnmzr

Bilmiyorum ki o zaman umarım bir çözüm bulabilirsiniz 😕 bu zamana kadar nasıl beslediniz peki

Caglagng

4-5 ay enjektör ile besledim son iki haftadır biraz biraz elimle verdiğimde yiyordu fakat istemiyor artık ne yapacağımı şaşırdım

edadnmzr

Allah allah çok tuhaf ya hiç acıkmıyor mu bu kedi 🙄

Caglagng

Normalde asla vereceğim şey değil ama salam bile vermeyi denedim çok az bir şey yedi sadece onu da istemiyor artık kilo kaybetmeye başladı çok korkuyorum