Amity Kedi Maması Kullanan Varmı ?

Amity kedi maması değerlendirmesi

3 CEVAP

duman_cat_world

Hiç duymadım. Bilindik markalar tercih ederseniz sorun yaşadığınızda muhattap bulabilirsiniz.

teddybal

Sitesinde böyle yazıyor;
AMITY ve BRAVERY markalı ürünler İspanyol ALINATUR PETFOOD SL Şirketi lisansı altında üretilmiş olup
TÜRKİYE ve ANGOLA disribütörlüğü DENGE EVCİL HAYVAN BESLEME LTD.ŞTİ Tarafından sağlanmaktadır.

Bravery, köpek maması olarak beğenilen bir marka diye biliyorum onunla aynı firmaymış üretici, İspanyol üretimiymişler.
Burdan baktım; https://www.amitypetmama.com/amity-kedi-mama

Yavru kedi mamasına da baktım Kurutulmuş et proteini% 50 (tavuk% 20) yazmışlar ilk sırada, normalde sadece tavuk yazarsa tavuk eti demek diye biliyorum ama burada et proteini diyip parantez içine almış o yüzden bilemedim, yani et proteininin %20'si tavuktan geliyor gibi bir anlam çıkması lazım aslında. Buğday da var yani tahıllı bir mama ama marka sitesinde mamalarının glutensiz olduğunu belirtmiş. Karbonhidrat oranı %33 gibi bir sayı idare eder, bu arada 10 kilosu 400-450 liralarda imiş ama fiyatlar çok oynak ve sürekli artıyor yorum yapamıyorum o yüzden fiyatına, biraz üstüne koyup (500-600tl) sanabelle almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Benim de ilk kez duyduğum bir marka.
https://www.amitypetmama.com/product-page/amity-yavru-kedi-mamasi-1-5-kg

izmirle

Amity yerine galosi veya mystic mama kullanabilirsiniz. Alım gücünüze göre farklı mama tavsiyelerinde de bulunabilirim.