Proplan Delicate Kuzulu

Cennet29

Proplan kuzulu kullanıp sorun yaşayan var mı aranızda? Ben somonluya başlamıştım ama kedimin kokulu gaz sorunu oluştu. Tavuk alerjisinden dolayıda başka arayış içerisindeyim

11 CEVAP

duman_cat_world

Kuzulu yerine başka bir aroması tercih edin derim. Küçücük kuzuların mama için kesilmesi bana hiç doğru gelmiyor.

duman_cat_world

Pro plan somonlu cok kullanılıyor ona bakabilirsiniz🙏 Veya nispeten yeni olan pro plan alabalıklı & morina balıklı maması olabilir.

teddybal

Kuzu eti sadece bir tabir diye biliyorum koyun eti yani aslında, zaten kasapta bile küçükbaş her şeye kuzu eti diyip geçiyorlar. Küçücük kuzuya da kıyılmaz ki :/

Lils

Kuzu etli mamaları pek sevmiyor kediler. Beyaz et ya da balık daha çok sevilerek yeniyor. Yine de proplan güzel bir marka alabilirsiniz.

Palyaco

Proplan gaz sorunu yapıyor maalesef başka bir markaya bakin sığır etli tercih edim

duman_cat_world

@teddybal
Ya bilemiyorum ben de bu mama sektörünün perde arkasında neler vardır kik bilir...

Cennet29

Öneriniz nedir 🎀

Cennet29

benim kedim en çok tavuk aroması seviyordu aklıma başka gelmiyor somon ve kuzu dışında

teddybal

Nd Ocean serisine bakın isterseniz hiç tavuk ürünü yoktu onun içinde

teddybal

Burda bir arkadaşın kedisine tavuk alerjisi için alleva önerilmişti ve geyikli mamasından da memnundu diye hatırlıyorum ama emin de olamadım başlığı bulamadım @ebrugürkaracayir sormuştu diye hatırlıyorum görürse yardımcı olur size. Alleva kısır mamalara da bakın isterseniz.

Cennet29

Teşekkür ederim 🎀