Obivan Yavru Kedi Maması Kafam Karışık

Besteyzc

Obivan kuzu etli Yavru kedi mamasinin üzerinde mother&kitten lamb yazıyor bi yorumda yazmışlar ki taneleri çok küçük sütten kesilen kediler için ideal demiş biri benim kedim 6 aylık kafam karıştı bu mama kedim için uygunmudur eğer uygunsa nasıl bir mama?

5 CEVAP

izmirle

Obivan kullanan birine hiç rastlamadım şu anda exclusion siparişi verdim içeriği çok iyi

Lils

Mother and baby yavru kediler için de kullanılabilir

Besteyzc

Baktım iyiymiş mama ama benim kedimin tavuğa alerjisi var başka aromalı yavru için olan yok sadece tavuk var sanırım@izmirle

izmirle

Sindirimi diğer etlere nazaran kolay olması açısından yavru kedi mamalarında ana bileşen tavuk etidir. Size o zaman hills Tuna balıklı veya nd ocean kitten önerebilirim.

izmirle

Sindirimi diğer etlere nazaran kolay olması açısından yavru kedi mamalarında ana bileşen tavuk etidir. Size o zaman hills Tuna balıklı veya nd ocean kitten önerebilirim.