Arkadaşlar Biri Beni Aydınlatabilir Mi

Besteyzc

Mother &kitten lamb farkı nedir normal kitten mamalardan ve 6 aydan 1 yaşına kadar olan kediler için kullanılabilir mi?

14 CEVAP

simbakedi

mother and baby mamalar hamile ya da emziren annelere kullanılır genelde. yavrular da kuru mamaya alışırken geçilir bu mamalara. ama 6-12 aylık kedilere herhangi bir kitten mamalar kullanılabilir. yaş mamada sorarsanız hiç farkı yok, kaliteli yaş mama olduktan sonra yavru-yetişkin fark etmez.

izmirle

Mother and baby ayrımı sadece royal caninde var zaten ve kitten serisine göre sadece mama taneleri daha küçük firma ilk 4 ay mother and baby 4 12 aylar arasında kitten tavsiye ediyor yani gelişimi iki kategoriye ayırmış kitten serisi her ürünü anne kedide de kullanabilirsiniz yetişkin kedi mamalarına göre protein oranı ve besleyiciliği biraz daha fazladır.

simbakedi

elinizde kaldıysa kullanın bence çok büyük fark olduğunu sanmıyorum, ama almayı düşünüyorsanız kitten alın

izmirle

Kullanabilirsiniz bir sorun olmaz kitten mamaların tek farkı protein oranı ve besleyiciği adult mamalara göre daha yüksektir.

Besteyzc

Yani şimdi bu kuru mamayı 6 aylık kedime kullanabilir miyim @simbakedi

Besteyzc

Benim kedim 6 aylık bir erkek mother &lamb kitten i kullanabilir miyim@izmirle

Besteyzc

Elimde kalmadı da uygun fiyatlı gördüm bi sitede ve gimcat malt macun hediyesi var yanında o yüzden merak ettim alıp almama konusunda kararsız kaldım teşekkürler@simbakedi

simbakedi

kaç kilo almayı düşünüyorsunuz? eğer 1-2 kg ise alın eğer kediniz 6 aylık civarıysa, daha büyükse uygun da olsa bakmayın kitten bakın derim

Besteyzc

1 kg mama yanında malt hediyesiyle 65 tl kedim 6 aylık başlarında daha kısırlaştırmadim testisleri henüz büyümedi

simbakedi

alin bence ya malt da uyguna geliyorsa hem icinize sindiyse fiyt olarak

Besteyzc

Yani fiyat ve içerik olarak içime sindi fakat dediğim gibi mother& kitten yazdığı için tereddütte kaldım gelişmesini etkiler mi diye

Patiseverrr

6 aylık kediler için mother&babycat değil de kitten kullanmanız gerekir diğeri kilo aldırır

Palyaco

6 aydan sonra kitten mamaya gecin derim

Besteyzc

Veterinere sordum kullanılmaz dedi teşekkür ederim hepinize cevaplarınız için