Kısırlaştırma İle İlgili

Bnubrn

Merhaba 1 yaşına erişmiş erkek kedimi kısırlaştırmak istiyorum veterinerden kısırlaştırma için randevu alacağım ortalama kaç gün sonra randevu veriliyor

5 CEVAP

izmirle

Erkek kedilerin kısıtlaştrma operasyonları dişi kedilere göre daha basit ve kolaydır. Randevu konusunda pek bekleyeceğinizi düşünmüyorum.

edadnmzr

Ben ertesi güne randevu almıştım ama her kliniğin randevu sistemi kendine göredir. Kliniği aramalısınız.

Aliye87

Merhabalar,
Öncesinde anestezi sebebiyle kedinizi 12 saat aç bırakmış olursanız, aynı gün dahi yapılabiliyor. Geçmiş olsun şimdiden.

cat_expert

Bunu bilemeyiz.

Her kliniğin kendi plan programına göre değişir.

bloodyluxury

Merhaba iyi pazarlar,

Veteriner kliniğine göre değişebilir bu durum sanırım, arayıp sormanızda fayda var. Bildiğim kadarıyla operasyondan önce aç olması gerekiyor. Veterinerimiz operasyondan önceki gece on iki den sonra bir şey vermeyin demişti. Operasyon karmaşık değil. Bir de kan değerlerine bakılırsa iyi olur.

Şimdiden geçmiş olsun.