Aşırı Tüy Döküyor

TarcinBey

Kedi bu elbet tüy döker ama öpünce yumak yumak agzimdan tüy cikariyorum ellerim her yerim tüy içinde kaliyor bi parmagimda 3-4 tane tüyü oluyor bana gore asiri sanki.biraz. taramak vs dişinda ne onerirsiniz dökülmenin azalması için

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

Brewers yeast, beauty paste, somonyağı veya bira mayası kullanın. Hangi mamayı kullanıyorsunuz?

TarcinBey

Felicia yavru tavuklu ve hamsili

Cotontzu_Siri

Felicia = bonacibo. Tavuklu mama tüy dökümü yapar. Aynı şekilde prochoice da bonacibonun kuzulusu, onu deneyebilirsiniz.