Mamasını Yemiyor

cerenozel

Kedimi dün veterinere götürdük tırnak kesimi için ve streten kustu. Dün eve geldiğimizden beri kuru mamasını koklayıp yemiyor mamayı aralıklarla tazeliyorum. Ne yapabilirim yemesi için?

5 CEVAP

edadnmzr

Yaş mama verin onu da mı yemiyor bir bakın

izmirle

Ani bir mama değişikliği mi yaptınız onun için koklayıp gidiyor olabilir eski mamasıyla karıştırarak yeni mamaya geçiş yapınız ani mama değişikliği mama çekingenliğine sebep olabiliyor.

cerenozel

Dün zaten eve gelince yaş mama vermiştim onu gayet güzel bir şekilde yemişti şu an kuru mamasının başına gelip gurlayıp gidiyor ama yemiyor

cerenozel

hayır bir senedir yediği mama aynı. dün kustuktan sonra yememeye başladı

Sevvalduman

Yaş mama yada sevdiği şeyleri verebilirsiniz