Kaç Haftalıktır Hala Çözemedim Daha Yeni Getirdim Eve Özellikle Yapmamız Gereken Birşey Varmı?

Umut16

Sokakta buldum annesi bırakmış heralde bende eve getirdim internetten edindiğim bilgilere göre beslenmesini sağlıyorum ama kac haftalık bunu bilemedim. Ayrıca veterinere götürüp herhangi bir aşı yaptırmamız gerekiyormu. Şimdiden çok teşekkür ederim..

5 CEVAP

Minnak53

Tam net değil ama 1 aydan büyük 2 aydan küçük ;))) çok tatlı maşallah ❤️

miasugok

Gerçekten çook tatlı ya çook maşallahh:) bence bir veterinere götürün o aşı yaptırıp yaptırmamanız gerektiğini de söyler kaç aylık olduğunu da

Minnak53

Bu arada aşılara gelince evet senede bir karma lösemi aşıları doz olarak kuduz oluyor bunların dışında 2 ayda bir iç dış parazit aşıları oluyor bebeğinizi veterinere götürdüğünüzde karne çıkarım hepsini ayarlıyor ne zaman geliceksin ne yapacak vs hepsi hakkında bilgilendiriyorlar .

TarcinBey

Küçük duruyor bu kadar küçükken asi yapiliyor mu bilmiyorum ama yine de veterinere goturun. Kum eğitimi falan nasil yaptiniz

SelinTuksal

eğitim mi, ihtiyaç yokki. biraz kumdan çıkmasına izin vermeyip patisini kuma sürttün, anlıyor o ne yapması gerektiğini.