Mama Bulma Sorunu

Vejnurs

Arkadaşlar herkese selam uzuuuun bi arayıştan Ve bi ton farklı mama denedikten Sonra kedime severek yediği mamayı buldum derken şu an hiç bi sitede sanabelle yavru kedi maması 2 kg bulamıyorum t r e n d y o l da var ama güvenemedim bana bu konuda yardımcı olabilecek bi arkadaşım var mıdır acaba ? Bu arada yaklaşık 1 ay kadar bi ilçede kalmam gerekiyor o yüzden online almak zorundayım :/

7 CEVAP

NorthNight

Ko lay.ma.ma da vardı, bi oraya bakın isterseniz.

Aliye87

Merhabalar,
T r e n d y o l'da "Mavi Reyon" adlı satıcının güvenilir olduğu yazılmıştı burda sözünü ettiğiniz marka konusunda. Burası hakkındaki yorumları inceleyip, uygun fiyatlı buluyorsanız alabilirsiniz.

Palyaco

Trend.yol pek güvenilmez satıcılar kolay.mama vardı orda

Mia2021

******** dan mama alma konusunda size katılıyorum ADVANCE markasını kullanıyoruz bizde düz bir paketin üzerine etiket yapıştırıp gönderiyorlar alakasız bir mama tabi bazı satıcıların hakkını yemeyelim gayet güzel ürün gönderenler de var

teddybal

Bu düz pakete etiket yapıştırıp göndermek olayı açık mama satanlarda oluyor, t rendyolda da h epsiburada da hiç başıma gelmedi çünkü önce yüksek puanlı satıcıları seçiyorum sonra ürün açıklamalarına bakıyorum açık mı kapalı mı paket diye sonra da satıcı yorumlarına bakıyorum (en yeniden eskiye doğru) eğer yenilerde yorum yoksa da satıcıya soruyorum "orjinal kendi paketinde gelecek, açık mama değil, doğru mu?" diye teyit alıyorum.

teddybal

Hatta emin olamazsam satıcıyı Google'da aratıyorum şikayet var mı diye (bkz sikayetvar.com)

Vejnurs

Teşekkürler arkadaşlar kolay ma ma daha güvenilir geldi bana ordan sipariş verdim