Fiyat/Performans Olarak En İyi Köpek Maması

yarengenc

Anket

Mystic
(12 oy)
Reflex
(2 oy)
Proline
(3 oy)
Bosch
(3 oy)
Toplam (20 oy)

Merhaba ben 2.5 yıldır köpeğim için hep proplan köpek mamasını kullandım. Kuzu etli yetişkin köpek mamasını kullanıyorduk, kısır olmasına rağmen hala hareketli olduğu için veterinerimizle de konuşarak kısır mama kullanmamaya karar vermiştik. Köpeğim 2.5 yaşında 31 kilo bir golden retriever ve onun için uygun fiyata alacağım en iyi mamayı kullanmak istiyorum çünkü aylardır kendimi zorlayarak proplan kuzu etli almaya devam ediyorum ama artık bir paket daha alacak bütçem kalmadı malesef. Mystic, reflex gibi mamalara baktım ama kullananlar varsa sizlerin de yorumlarını alarak yeni alacağım mamaya karar vermek istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

7 CEVAP

yarengenc

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Mystic kuzu etlisini sipariş ettim

simbakedi

mystic bunlar aralarinda en guveniliri. digerleri icerik olarak kotuler ilerde zarar verebilir

irmtnc3

Biz de şroplanla başladık aynı şekilde nüfüs ve fiyatlar artınca mystic bonocino Dönüşümlü kullanıyoruz memnunuz somonlusu çok güzel myticin

Warriorsans

Köpek mamasından çok anlamasam da aralarından en iyisi mystic diye düşünüyorum. Şifa olsun 💞

EDA01KEDI

Yani en guzeli mystic size tavsiyem olur 🐾🌼

Partilerindostu

En güzeli mystict

teddybal

Proline değil de Profine iyi diye biliyordum ben, ama fiyatı konusunda bir bilgim yok malesef fazla mı ucuz mu? Bosch da kedi mamalarındaki Sanabelle'in üreticisi diye onun gibi iyi olacağını düşünüyordum ama içeriğine şimdi baktım da bir esprisi yok, gerçekten seçenekler arasında en iyi Mystic duruyor. Köpeğinize yarar umarım, sağlıkla yaşasın..🐾