Hamile Kedime Mama Önerisi

Gofrettiin

Kedim 1 haftadır kızgınlıktaydı, çiftleştirdik.
Hill's balıklı kullanıyorduk anne bebek mamasına geçmek istiyorum.
Araştırdığımda Royal Canin Mother & Baby Cat Yavru Kedi Maması önerilerinin iyi olduğuna denk geldim. sizlerin önerileriniz neler?
Teşekkürler..

4 CEVAP

Lils

İkisi de olabilir fark etmez. Haftada birkaç kere tavuk haşlayın bol bol. Onun dışında haftada 2 yaş mama yesin. Sadece kuru mama yemesin

CapKek

hamile kedilere genelde kitten mama kullanılıyor. royal canin mother and baby de kullanabilirsiniz :)

Hilalkoca

İkisi de olabilir ek olarak kedi süt tozu alıp içirmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Annesi de bebişleri de sağlıkla yanınızda kalsın inşallah. 🙏🏻💙

Gofrettiin

teşekkürler, deneyeceğim