İşe Girmelimiyim ?

akitalove

Arkadaşlar sizce işe girmelimiyim girersem köpeğim acısından ne sıkıntı yaşarım bu aralar cunku masraflari baya cogaldi da ne yapmaliyim bilemedim eve iş getirsem yapsam tek basima.o sorumluluga girmekten de korkuyorum karsi tarafa da mahcup kalmak istemiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Ve bu aralar sağlık yönümden de kötüyüm nerdeyse butun kapilar bana kapandi

5 CEVAP

Princess_Lady

Hayvan Bakıcılığı olabilir günlük çalışanlar bazen Hayvan bakıcısı tutuyorlar.

berin__umay

köpeğiniz açısından bir sıkıntı olmaz eğer size güveniyorsa onu terketmediğinizi bilir tuvalet eğitimi varsa hiç sıkıntı yaşamassınız

akitalove

Oyle bisey mumkun olsa ama maddi durumum suan kotu 12 saat kadar da caliscak kadar sagliyim iyi degil malesef

TarcinBey

Ya evlerde işler oluyor ama şöyle hicbir şey satmiyorsunuz katalog falan da yokmuş sadece sadece üye ekletiyormussunuz bu da zaten telden ugrasilcak bir şey sağlık veya evde tek birakmayi gerektirmez. Bende ayri ev parasi vs cikarmak için calismayi düşünüyorum ve bana biraz mantikli bi iş gibi geldi. Düşünmek isterseniz ozelden bilgi veriririm

akitalove

Oda olur bilgi verirseniz sevinirim