Bu Kumu Almayin

simbakedi

merhaba. bu kumu uygun fiyatli diye denemek istedim. ozellikle tuvalete atilir dendigi icin topaklanmasinin iyi olacagini dusunmustum ama tam tersi oldu :D tam bir facia, butun kum cis tozu bildiginiz. ayrica asiri tozutuyor. dokerken birakin temizlerken bile kum ocagi oldu. sans vermeyi dusunen olduysa asla bu hatayi yapmasin. gittigi yere kadar kullanip aticam. 10Litresi 35tlydi bu kumun

18 CEVAP

Gofrettiin

temizkedikumu sayfasndn aldım ben magıcsand. 20 lt sı 49.90
dün geldi tozuma vs de yapamadı topaklanıyorda. vancat kullanıyordum bu dedigimi denemek istedim daha memnun kaldım. kavunlusu cok güzel tavsıye ederim

Gimlihanim

Kullanılmaması gerekenler listesine aldımmm. Teşekkürler 😊🙏🏻

Renklipati

Lindocat kullanıcısı olarak hiç kullanmadım bunu..paylaşım için teşekkürler en azından inanıp almazlar tuvalete atılan kumdan hayır gelmez :)

D-O

Aaa ilk defa görüyorum. Ama görsem belki de deneme amacli alabilirdim. Bilgilendirmeniz icin tesekkurlerr

huqi

Bilgilendirme için teşekkürler.
@thegi kokusuz kumlar tercih edin bence, daha sağlıklı.

Gofrettiin

@huqi evet haklısınız, bi sorun yaşamadık kokulularda umarım yaşamayız. saolun.

aeri-l

Aa bu kumu sepete eklemiştim ben fiyatı uygun sonra alırım diye iyi ki paylaşımı gördüm

simbakedi

valla büyük hayal kırıklığı yaşadım ya, o kadar büyük umutlarla almıştım ki. biraz kullanıp güzelse herkese önerecektim, ilk günden fos çıktı :D bir de 2 paket alıyorum ben kedime yetmediği için...

NorthNight

Lindocat in diğer kumlarını denedim güzeldi, iyiki ona güvenerek bu çeşidine denk gelmemişim çünkü alırdım buda güzeldir diye😅

Ben geçen indirimde 20lt si 30₺den magicsand aldım fiyatına göre çok memnunum topaklanması güzel, tozutması normal sayılacak düzeyde. 40lt stoklamıştım. Fiyatı artmış şimdi sanırım. İndirimde yakalanırsa denenebilir bir kum (tek sorun 20lt lik çuvallarda satıldığı için bazı çuvallar taşıma esnasında çok ezilip fazla tozutuyormuş bana denk gelmedi)

dilanbulent

Magicsand kumu herkes nasıl övüyor ben mi şanssızım anlamadım hayatımda kullandığım en kötü kumlardan biriydi. Topaklanma kötüydü bile diyemiyorum çünkü topaklanma resmen yoktu hayatımda daha kötüsünü kullanmamıştık. Sanırım bende şanssızlık var...

dilanbulent

Lindocat'in klasik kumlarını çok beğeniyorum ama bunu hiç denememiştim. Anlaşılan o ki hiç de denemeyeceğim :D Teşekkürler.

SVL21

Bilgi için teşekkürler

NorthNight

@dilanbulent yukarıda da yazdım sanırım bu markada ki tek sorun her torbanın aynı kalitede olmaması. Ben çok umutlu olmamakla birlikte fiyatı görünce ne kaybederim diye denemek için aldım. Ama beklentimin üstünde çıktı. Sonra magicsand inceleme videolarına falan baktım mesela 2 torba alan kişi biri tozdan göz gözü görmüyor berbattı derken diğer torbaya iyi diyordu.

Açıkcası indirimde olursa tekrar bu riski göze alırım ama şuanki artmış fiyatıyla tekrar almam, indirimli hali gerçekten uygundu çünkü. Ben 40litreyi 60₺ ye aldım sonra bi indirim daha oldu 50₺ye denk geliyordu. 40 lt için çok iyi fiyat

Sevvalduman

Çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz bende denemeyi düşünüyodum asla eve sokmam

nisacar

Hem maliyet hem sağlık hem de zaman açısından topaklanmayan çam peletini şiddetle tavsiye ediyorum.