Kedi Takip Cihazı

DIVINA

Merhaba arkadaşlar bir kedim var ve evimiz bahçeli kedim de dışarı çıkmayı çok seviyor. Takip cihazı arıyorum apple airtag aldım ancak telefonum iphone 8 airtag ise iphone 11ve üstünde tam konumu çalıştırıyor. Kullandığınız başka takip cihazı var mı ?

1 CEVAP

teddybal

Merhaba, aşağı linkini bıraktığım Smarttag'i burdaki bir başlıkta görüp favorilerime eklemistim ürün altındaki kullanıcı yorumları da hoşuma gitmişti ama henüz kullanma şansım olmadı, başlığın adını hatırlayamadım yoksa soru cevap aparatinda bulup yazacaktim size. Airtag ile ilgili bir şeyler de yazıyordu o paylaşımda ama ben Apple kullanıcısı olmadığım için onu araştırmadım.
https://ty.gl/ekltqgh0mx