Acill Kedim Mantar Mı?

(diğer hesaptan paylasamadim fotoğraflı)
Kedimi hiç dışarı çıkarmadım aşıları tam ama bu kafasının iki tarafında kellik var biraz 4 5 aydır. Ama bugün böyle yara çıkmış başından başka bir yerde yok mantar mı?

7 CEVAP

Yarın hemen vete götüreceğim

Kediciik21

Güncel

Jiyansutlac

İlerlemeden götürünüz vetirener e geçmiş olsun 🙏🏻

Kediciik21

Mantar mı yani?

Kediciik21

Şimdi sirkeyle sildim orayı önceki soruları okudun herkes bunu önermişti huylanmis orayı daha çok kaşımış daha çok yara olmuş?

Kediciik21

Bilen birisi yokmu ya lütfen

edmrcglu

bence sirke sürmeyin açık yara gibi yakıyordur belki sirke sürmeseydiniz batikonla silin derdim ancak sirkeden sonra daha da kötü yapar falan direkt hekime gösterin yarın en doğru tedaviyi o uygular