Hangi Şeref Yoksunu Köpeğini Yaşlandı Diye Sokağa Atar

georgestaub

Tam olarak bilmiyorum kırmada olabilir ama güzel bir kangal tahmini 10 yaşından büyük haftalardır kenarda duruyor ilk anlamadım geziyor sandım ama sahibi terketmiş yaşlı diye hayvana su götürdüm nasıl kana kana su içti evde olan yemeklerden verdim yemeye mecali yok son demlerini yaşıyor hayvan sağlığıda yerinde gözleri biraz akmış başka birşeyi yok.

Hangi şeref yoksunu köpeğini yaşlandı diye terk edip yollar ki

10 CEVAP

Lunasibirya

İnsanlar gerçekten çok kötü varlıklar :((( yazık ya siz ona bakın olmazsa sahiplendirmeye çalışın insanların sonu ne olucak bilmiyorum:(

Lunasibirya

Saf Kangal :) çok tatlıymış

Lunasibirya

Elimde olsa alırdım ama profilime girin bakın yeterince çocuğum var :)

georgestaub

@Lunasibirya

yazlıktan ayrıldık hayvan orada kaldı kimsenin sahipleneceğini sanmıyorum çok yaşlı bir köpek alsan zaten max 6 ay bakarsın yaşlılıktan ölür.

Ama sokağa atılması çok kötü birşey civarda olanlar su yiyecek verdiği sürece bir süre daha hayatta kalır.

Aminto

İnsanlar şerefsiz ya hep söylediğim gibi 10 insanı 1 hayvana değişmem.

Lunasibirya

İyi bari oradakiler su Ve mama verdikce hayata tutunur bu yaşlı dede:D ama çok üzüldüm keşke atmasaymış

georgestaub

Atanın kim olduğunu öğrendim zaten, hatta hergün gördüğüm biriymiş bu ihtiyarında hikayesini öğrendim bunun bir çiftlik evi varmış bizim oturduğumuz yere yakın dolu köpeği varmış hepside iri iri köpekler, genç köpekler bunu dövüyormuş buda kaçıyormuş oradan ara ara gidiyormuş yine evine bana abim öyle söyledide ben pek inanmadım madem genç köpekler dövüyor sende ayır bu ihtiyarı onlardan bence yaşlı olmasından ötürü gözdende çıkarmış.

georgestaub

özetle köpek kendi kaçıyormuş oradan

Lesi123lesi

Ben inanmadım bence atmışlardır diye düşünüyorum ayrıca genç köpekler nasıl dövüyot?

Lesi123lesi

Benim karşıma justin bieberi getirselerde ben değişmem :D ya da jacob sartorius u :D