Kedim Nezle Oldu

Merhaba gecenlerde barınaktan bi kedi sahiplendim ama kedi hastaydı veteriner hasta nezle oldugunu söyledi kediyi eve getirdim evdeki kedimde hasta oldu ve suan cok hasta hapsuruyor öksürüyor hiç yerinden kalkmıyor.veteriner antibiyotik şurup yazdı bugun basladık ama kedim hiç iyi değil.tüyleri hep kabarık ne yapmam lazım veterinerde hiç ilgilenmedi tahlil felan yapmadı ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

3 CEVAP

Dobbycikk

Benim kedimde 3 aylik öksürük surubu ve antibiyotik kullaniyoruz simdide hapsiriyor evde koku kullanmayin denildi yumuşatıcı parfum felan şimdide eve cis yapmaya basladi ne yapcam sasirdim

Dobbycikk

Benim kedimde 3 aylik öksürük surubu ve antibiyotik kullaniyoruz simdide hapsiriyor evde koku kullanmayin denildi yumuşatıcı parfum felan şimdide eve cis yapmaya basladi ne yapcam sasirdim

Dobbycikk

Benim kedimde 3 aylik öksürük surubu ve antibiyotik kullaniyoruz simdide hapsiriyor evde koku kullanmayin denildi yumuşatıcı parfum felan şimdide eve cis yapmaya basladi ne yapcam sasirdim