Köpek Kıyafetleri

Nhnnn

Anket

Evet işe yarıyor
(21 oy)
Hayır işe yaramıyor
(4 oy)
Toplam (25 oy)

Malum kış geliyor ve soğuk günler kapıdai merak ettiğim konu acaba köpek kıyafetleri gerçekten işe yarıyor mu gerçekten soğuktan koruyabiliyorlar mı?? Köpek yağmurlukları veya kıyafetlerinden kullananların tavsiyelerini ve tecrübelerini duymayı çok isterim

6 CEVAP

kemall

yağmurluk kesinlikle lazım en azından ıslanmaya karşı önlem

_ggunes

evet yağmurluk kesinlikle koruyor tavsıye ederım =)

vlkn

yağmurluk işe yarıyor fakat diğer kıyafetler için bir şey diyemeyeceğim

basar

Küçük boy köpekler için işe yaradığını söyliyebilirim

sibel_yzc83

kıyafet giyinmekten hoşlanmazlar

Katya06

2014deki konu nasıl tekrar başa çıkıyor anlamıyorum. Ayrıca tüysüz cinslerin ve yavru köpeklerin soğuk havalarda giydirilmesi şart! Bazı yorumları okuyunca içimden "Atma Ziya!" diyorum.