Kedinize Tarlusal İçirdinizmi?

Pisipiisiicik

Kedimin kızgınlığı birkaç gün önce bitti ama etrafa çiş yapması devam ediyordu sonra ikinci gün çiş yapması da bitti. Üç gecedir çiş yapmıyo etrafa. Üç gece önce veterineri ile görüştüm yine kızgınlığa girmesin bu sefer yapmanız lazım kesin operasyonu dedim (kızgınlığa girdiği için ertelenmişti ve bu sefer gerçekten bir ağzımıza işemediği kaldığı için bu sefer olsun istiyorum) ben öyle diyince tekrar on gün beklememiz gerektiğini hatırlattı ve kızgınlığı geciktirmesi için haftaya olan randevumuza kadar tarlusal doğum kontrol hapının çeyreğini vermemi söyledi. Bugün ilacı vermemin üçüncü günü üçüncü kez verdim öğlen saatlerinde şuan saat gece 12 kapımın önüne çiş yaptı :(
Siz bu ilacı verdiniz mi hiç kedinize?
İlaç yüzünden çiş yapmış olabilir mi?
Birde şöyle bir teorim var kedimin tuvaleti kapalı tuvalet ve artık büyüdüğü için acaba içine sığmıyo o yüzden yapmış olabilirmi? Çünkü çişini temizledim kumumu pis acaba benmi bişeyi atladım diye kapağını çıkardım tuvaletinin o kapağı kaldırdığım gibi geldi kakasını yaptı.
Bilemedim siz ne düşünüyorsunuz?

4 CEVAP

edmrcglu

belki de dediğiniz gibi kabı küçük olunca girmek istemiyordur nazlı hayvanlar biraz hep açık bırakın bakın belki birdaha yapmaz hep gider

Busraskanli

Ben de dişi kedime veteriner tavsiyesiyle kısırlaştırmadan önce tarlusal kullandım. Ama benim kedim felçli zaten altına kaçırıyor o yüzden bilemiyorum ama haptan olacağını sanmıyorum önceden de böyle bir alışkanlığı varmış sonuçta. Dediğiniz gibi kum kabı küçük olduğundan olabilir bence de kapağını açık bırakın

Busraskanli

Ben de sizin bebeğinizi çok çok öpüyorumm😊💖 benim için kocaman kocaman öpün🐾

Pisipiisiicik

Oyyöperim minnoşu partilerinden 😍❤️