Kediniz En Çok Nasıl Uyuyor? Kıvrılarak Mı, Göbeği Açık Mı Vs Vs?

Merak ettim 😊 Benim kızım parkede, sere serpe, göbüş açık yatıyor ama kışın battaniye üstünde genelde kıvrılarak veya yana yatarak uyuyor 😊

5 CEVAP

Gimlihanim

Bizimki sürekli şekil değiştiyor uyurken. Genel olarak yan yatıp iyice uzanıyor. Bir de çenesini yere koyarak uyuyor sanırım. En çok bu ikisi😅 Göbüş göremeyen garibanlardanız biz 🥲

buusracikk

Uykuya dalarken kıvrılıp uyuyor ikisi de ama derin uykuya geçince göbekleri açık patiler havada uyuyorlar 😄🥰

Aliye87

Merhabalar,
Benim prensesim de battaniyemin üzerinde kıvrılarak yatıyor, yalnız o fasıl fazla sürmüyor:) alıp battaniyemin altına sokuyorum hemen:) Mırlıyor ve ardından okşayacağım şekilde boynunu açarak uyuyor bana doğru:)
Onunla uyumaya öyle alıştım ki... Kediler aşk gerçekten🧡

Mia2021

Benim kedim aynı bana çekmiş deli yatıyor😁 insan gibi resmen uyanınca gülme krizine giriyorum ben bide bazen resmen horluyor patisini yanağıma koymaya bayılıyor 😁 Çok güzel arkadaş dost hayvanlar gerçekten insanlardan daha iyi geliyor bana😊

NorthNight

Aynen böyle, Fotoğraf yüklemeye çalışacağım😅

https://resimyukle.io/r/VWI6BjMzVh