2 Haftalık Kedim Kustu

Merhaba 2 haftalık bir kedi bakıyorum annesi bırakmış. Süt içiriyorduk ve bir anda kustu sizce neden olabilir

7 CEVAP

Lunasibirya

Fazlamı verdiniz sütü ?

Kendisi emiyo itince biberonu çekiyoruz. 1 saattirde uyumadı koyunca yatağına bağırıyor @lunasibirya

Lesi123lesi

Veteriner e danışın daha çok küçük 1 aylık bile değilmiş

zehraaozlu

Süt kediler için zararlıdır, sütle değil süt tozuyla besleyin.

SelinTuksal

tuvaletini de karnını ovalayarak yaptırıyorsunuz değil mi? ttuvaleti gelmiş olabilir.

@zehraaozlu biliyorum kedi sütüyle besliyorum zaten

@SelinTuksal evet çişi ve kakası için aynı zamanda poposuna ıslak pamuk uyguluyorum