Annem Hala İkna Olmadı

Bullefprof

Merhaba petlebi ailesi , dün yine zorlu bir ikna etne süreci yaşadım , yalvardım yakardım . En sonunda baya bi sinirlenip odama gidip sinirimden ağlamaya başladım . Sonra annem yanıma geldi , aklıma bişey geldi dedi . Bende baya bu sinirliydim . " banane dedim
Ama seninle ilgili dedi . Bende ilgilenmedim . Bu gün de ya izin vericekse diye içim icimi yedi .ama baya bi gururluyumdur . En sevmediğim özelliğimde asla özür dileyememem . Ama merak ediyorum . Bu gün kınaya gidicez sizce özür dileyip ne olduğunu sormalı mıyım ?

28 CEVAP

Cotontzu_Siri

Özür dilemesini gerektirecek birşey yapmamış. Haklı olduğum yerde asla özür dilemem ben mesela.

KedimVar

Bence özür dile o Zaman. Bağırmak seni haksız yapar. Biri tavşan almak istemiyor evine diye bağıramazsınız.

Bullefprof

Teşekkür ederim önerileriniz için ;-)

Bullefprof

Ben zaten önceden bissürü hayvan besledim ve şu an iki kedim var ama önerin için saol :-)

Lunasibirya

Kedi tavşan için sorun olabilir özellikle yavru alacaksan ;) ama her kedi anlaşamaz diye bir sorun yok tabii annenden özür dile ;) bir demet gülle yanına git ve iş tamamdır

KedimVar

Benim kedim yavru tavşandan korkuyordu. Ama tavşanım kedimi çok seviyordu sürekli yanına gidip yalıyordu kedimi. Peri nin erkek kardeşi ise tavşanlarla oyun oynuyor. Kovalamaç falan. İkisi de kötü bir tepki vermedi zaten Peri de alıştı sonra. Hatta tavşanımın fotoğraflarında Peri nin erkek kardeşiyle beraber arkadaşımın kucağında yattığı bir fotoğraf bile var. Yani anneniz alışamaz diye almıyorsa çok iyi anlaşabiliyorlar. :))

Aydancat

Bak madem ailen izin vermiyor o zaman alma hadi sen yalvardın yakardın aldikar zorla sonra bu hayvan sevilmedigini anliycak ailen sana destek vermeyecek bosver büyüyünce al alma o hayvani!

Lunasibirya

Annesi aslında izin verir sadece bakamaz zannediyor veya tavşan toprak hayvanı diye almıyordur

Bullefprof

Aslında bakabiliceğimi biliyor ama inat işte

Bullefprof

Ben her gün tek tek gösteriyorum ne faydaaa

berin__umay

bence sormalısın kesinlikle ayrıca ikna etmen hakkında yardımcı olabilirim sahipleneceğin pet i annenden ödül olarak iste

Bullefprof

Ben şundan özür dilemeli miyim demiştim , anneme bağırdım ve o da hiç bişey demeden kalktı annem bana bunu yapsa ben kırılırdım

Bullefprof

Zaten normalde demem ama o gün hem çok,sinirliydim hem de biri beni takmayınca baya bi sinirlenirim . :-)