Annem Hala İkna Olmadı

Bullefprof

Merhaba petlebi ailesi , dün yine zorlu bir ikna etne süreci yaşadım , yalvardım yakardım . En sonunda baya bi sinirlenip odama gidip sinirimden ağlamaya başladım . Sonra annem yanıma geldi , aklıma bişey geldi dedi . Bende baya bu sinirliydim . " banane dedim
Ama seninle ilgili dedi . Bende ilgilenmedim . Bu gün de ya izin vericekse diye içim icimi yedi .ama baya bi gururluyumdur . En sevmediğim özelliğimde asla özür dileyememem . Ama merak ediyorum . Bu gün kınaya gidicez sizce özür dileyip ne olduğunu sormalı mıyım ?

28 CEVAP

Lunasibirya

Benimkide ( annem) tavşan almama izin vermemişti sonrada lop tavşanların resmini gösterdim ayyy hemen alalım demişti ismini bile o koydu kucağından indirmez olmuştu sonra öldüğünde bizden çok o üzüldü:(

Bullefprof

Bende yanlışlıkla eksik yazdınız sanmıştım , pardon

KedimVar

Evet özür dilemesi gerekmiyor. Ama şöyle ki özür dilerse annesi izin verebilir. Bu da onun amacına uygun olur. Eğer çok istiyorsan özür dilemeyi deneyebilirsiniz. Ben olsam özür dilemezdim ama diz bilirsiniz.

SelinTuksal

tabi ki özür dileyin, özür dilemek büyük bir erdemdir, herkes yapamaz. ve mesela küçük bi çiçek alıp annenizin yanına gidebilirsiniz. bilmem anlatabildimmi ;)

radeha

Özür dile bence. Hem ayrıca benim düşünceme göre yüzde yüz haklı sayılmazsın çünkü evet hayvan sahiplenmeyi çok istiyor olabilirsin ama bu çok büyük bir sorumluluk ve annen bunu yerine getiremeyeceğini düşünüyor olabilir. Yoksa seni neden üzsün ki? :) Hem özür dilemen senin için çok daha iyi olur.

Lunasibirya

Klasik anneler :D

Bullefprof

Ehhhehe aynen

Ealbs

Özür dilemek erdemdir,hele ki anneye sanane tarzı konuştuktan sonra özür dilemek görevdir özür diledikten gönlünü aldıktan sonra sorunu sorabilirsin karşımızdakinin anne olduğunu unutmayalım özür dilemeye gerek yok diyip geçmeyelim lütfen:)

Cotontzu_Siri

özür dilemeden sorun

Bullefprof

Devamı da olacaktı sanırım eheh özür dilemeden sorun çözülmez mi ?

Cotontzu_Siri

Hayır. Ne olduğunu sorun ama özür dilemenize gerek olduğunu düşünmüyorum.

KedimVar

Bence özür dilemeye gerek yok. Direk sorun. Söyler büyük ihtimalle, neden söylemesin ki?

Bullefprof

Fikir için saol ^ω^

bence bu sefer özürdilememişsin tamam ama bunu alışkanlık haline getir. Özür dile en önemli şeydir kavgada bende özür dileme konsusnda biraz zorlanırdım ama artık alıştım özür dilersen annen daha çok yumuşuycak ve isteklerini reddetmek yerine gözden geçirecektir