11 Aylık Sokak Kedisini Eve Aldım Tekrar Sokağa Bıralıcam

Öncelikle kimse yargıla yapmasın bende isterim evde bakmayı evim 7 tane kedim var sokakta aldık üstünde zıft vardı yıkadım temizledik 6 gündür evde aldığım yere bıraksam bir sorun olur mu

5 CEVAP

Renklipati

Bence daha fazla eve alışmadan iyice hemen bırakın ki yoksa dışarıya adapte olamaz,aynı yerine bırakın en azından ortamına alışık olduğu yerdir..

Aliye87

Merhabalar,
Burdan sahiplendirme ilanı da verebilirsiniz.

NorthNight

Sahiplendirmeyi deneseniz? O süreçte geçici yuva olarak ilgilenebilecekseniz en azından bu soğuklarda sokağa dönmez.

Kedi sahiplendirildi gerek kalmadı çok şükür

Dilan23

Sahiplendirmeyi deneyin öncelikle