İnmemiş Testis Cryptorchidism Ameliyatı

aeri-l

Selamlar, 6 aylık erkek kedimin testisleri hala keseye inmedi. Testisleri yok yani bildiğimiz. Bu haftasonu veterinerimizle görüştük ve 1 yaşına kadar bekleyelim dedi. Belki keseye düşer, düşmezse eğer Cryptorchidism ameliyatı yapılacağını söyledi. Böyle bir durumu daha önce deneyimlemiş kullanıcılardan yardım istiyorum. Kaç aylıkken kısırlaştırdınız, zor bir ameliyat mı? Veya 6 aydan sonra keseye düşme durumu gerçekleşebiliyor mu?

5 CEVAP

Warriorsans

Bildiğim kadarıyla bazı kedilerin daha geç olabiliyor, 1 yaşına kadar düşeceğini tahmin

Zxhrlast0x

Düştü mü? Benim kedimde de aynı sorun 7 aylık

Zxhrlast0x

Düştü mü? Benim kedimde de aynı sorun 7 aylık

aeri-l

@wariorsans teşekkürler yanıtınız için umarım düşer normal bir kısırlaştırma ameliyatı geçirmesini istiyor insan ister istemez..🙏

aeri-l

Hayır düşmedi 1 yaşına dek bekledik ve kısırlaştırdık. 11 aylıkken koku bırakmaya başladı evden koltuk attım. Bence beklemeden kısırlaştırın hemen :(