Kedim Oyun Oynarken Çok Hırçın

sconnie

hırçından kastım bana saldırması ısırması falan değil böyle çok deli gibi oynaması yakala getir oynuyoruz mesela topun peşinde kendini oradan oraya atıyor kapılara duvarlara çarpıyor ödüm kopuyor kafasına sert darbe alacak ya da bir yerlerini kıracak diye oyun oynarken kendine zarar verme ihtimali var mı?? bu konuda alabileceğim bir önlem var mı? ve sizinkiler de oyun oynarken böyle mi?

4 CEVAP

Berrefilizzz

Bizimkisi 5 senedir bu sekil sizi çok iyi anlıyorum bir sıkıntı olmadı bizde

Ozzey

:)) derdin boylesine sukur edin ve bol bol kosturun iple. enerjiyi atmaya calisiyor gayet normal endiselenmeyin.

Pollythelilly

Merhaba Benimki de çok deli oynuyor.Hızını durmayı ayarlayamıyor.Patinaj çekerek evde koşturuyor:)Kapıya duvara eşyalara da çarpıyor hâliyle koşarken.Diş değişim döneminde dişi düşmeden önce 2dişi de damağa doğru yamulmuştu.Sonradan fark ettiğim için oynarken mi yaptı bilmiyorum.Sallanıyordu zaten vet hekim çekti hemen.Yenileri de çıktı zaten.Hâla ara ara dişlerini kontrol ederim ama bir daha yaşamadık.Ama deli oynamasına yapabilecek bir şey gelmedi aklıma.Sadece önlem alabiliyorum.

sconnie

konu o olunca çok pimpirikli oluyorum aman bir yerine bir şey olmasın aman hasta olmasın derken ufak meseleleri büyütüyorum sanırım daha rahat olmam lazım...