Kedim Kacti Ve Hırladi

Sercios

Kapi acikti ve ayakabillari yerlestiryodum kedim bi anda kosarak kacti merdivenlerden inmeye basladi sonra bir kapiya gitti orda sıkışinca yakaladim ama bi anda hirrr diye kullaklarini geriye atti sirtini diklestirdi elime alinca duzeldi bi sorun olur mu hirlamasindan

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bi an gaza gelmiş, özgürlüğe koşmuş :D

KedimVar

Yabancı çevre olunca o da şaşırmıştır. Siz de bir anda yakalayınca neye uğradığını şaşırmış korkmuştur. Arkasından gelmişsiniz sonuçta önden gelseydiniz yani sizin olduğunuzu görseydi öyle yapmazdı. Lidya da dün cama gelen bir kediye kabarmıştı ben de arkadan yakaladım. Bir anda havaya sıçradı. Hırlamadı ama. O an ona odaklandığı için gözü başka hiçbir şey görmüyor. :))

Sercios

Saolun :)

Sercios

Cok sukur :) saolunu telefonum cevrdi :D

Sercios

:D bende oyle dusundum

polo

o an sakin davranır güzelce seslenirseniz oda sakinleşip koşmayı bırakıyor etrafı kokluyor gidip yavaşça alıyorsunuz

Cotontzu_Siri

Bişey olmaz

Sercios

:d kacacak die korkudan nasi kostumu hatirlamiyom

Sercios

Merdiven boslugundan filanda dusebilirdi goremeyip

Cotontzu_Siri

Annem siriyi kaçırmıştı, anlıyorum :( çok şükür yakalamışsınız.

Lunasibirya

Bian özgürlüğüne koşup gaza gelip seni tanıyamamıştır:Dd